ЗДОРОВІ ЗУБИ, ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
Запитання та Відповіді

Більшість пацієнтів звертаються за ортодонтичним лікуванням з метою виправлення естетичних вад усмішки( фронтальної ділянки групи зубів ).Відповідно є великі очікування видимих змін в цій ділянці вже на перших етапах. Splintline передбачає поступову зміну позиціонування зубного ряду спершу від бокової ділянки і на кінець до фронту. Тому очікувані видимі зміни для пацієнта будуть помітні в кінцевій третині лікування.

Для досягнення успішного результату для будь-якого методу необхідно достатню кількість часу. Щоб перемістити певну ділянку зубного ряду на 1 мм необхідно приблизно 3 тижні. Не в залежності від методу пересування термін лікування буде приблизно однаковий у всіх випадках, так як в основі лежить не можливість капи чи брекетів пересувати зубний ряд, а можливість кісткової тканини регенерувати. Зважаючи на це, необхідно набратися терпіння і розуміти, що це є довготривалий процес.

Можливість зняття капи багатьох спокушає цим зловживати,що негативно відображається на процесі лікуання, а інколи його унеможливлює.

Хоча Splintline є дійсно менш болісні для пацієнта, все ж певний дискомфорт вони створюють.При кожній наступній капі присутня незначна пульсуюча біль.

Капи Splintline пацієнти повинні носити протягом усього часу лікування і це не може бути недооціненим і злегковаженим. Виняток становить лише чищення зубів і процес приймання їжі.Як вже підкреслювалося, часте не носіння капи призводить до затримки результату,а іноді його унеможливлює.

Матеріал, з якого виготовляють капи Splintline є вразливим на гаряче,тому під час носіння капи не бажано вживати гарячих напоїв та обробляти капи з ціллю дезінфекції шляхом термообробки.

ВХІД