ЗДОРОВІ ЗУБИ, ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
Останні Новини
21/11/12
Красива посмішка - це один з елементів успіху. Але далеко не всі готові демонструвати оточуючим свої зуби: у багатьох з нас неправильний прикус або інші видимі дефекти. Ось і доводиться час сміху акуратно прикривати рот. Але ж з цією проблемою можна боротися. І аж ніяк не тільки за допомогою брекетів, які дуже помітні на зубах. Існують інші ефективні способи. Якщо вам не хочеться довго носити на щелепах брекет-систему, якщо ви вважаєте, що вона занадто дорога і негарно виглядає, спробуйте поліпшити прикус по-іншому. Вам на допомогу можуть прийти капи. Зазвичай такі методи застосовують в дитячому віці, але дані стоматологічні техніки підходять і для дорослих. Капи – це прозорі назубники. Їх носять від 3 місяців до 1,5 років. Капи сконструйовані таким чином, що направляють мікрорухи ваших зубів в оптимальне русло. Навіть якщо у вашому випадку буде потрібно довгий термін носіння кап, турбуватися не варто. Адже капи на зубах практично не видно. Під час прийому їжі капи можна знімати.
21/11/12
Ортодонтія – це розділ стоматології, який займається діагностикою та лікуванням порушень положення зубів, форми зубних рядів і характеру змикання (оклюзія) верхньої та нижньої щелеп. Ортодонтія являє собою особливу область сучасної стоматології, що спеціалізується на корекції форми зубів і щелепи. Сам термін ортодонтія перекладається як „прямий зуб”. Між тим, ефективної дана область стоматології може бути лише за умови високої кваліфікації і досвіду стоматолога.
21/11/12
Вирівнювання зубів і виправлення прикусу – справа поступова і не вирішується протягом одного візиту до стоматолога. Неправильне розміщення зубів – це не тільки вирівнювання зубів і виправлення прикусу – справа поступова і не вирішується протягом одного візиту до стоматолога. Неправильне розміщення зубів – це не тільки проблема естетичного характеру, але і постійні комплекси. Вирівнювання зубів можна зробити і за допомогою прозорих капп. Це старший метод  виправлення прикусу, що застосовується в стоматології вже протягом трьох десятиліть. Капи розробляються для кожного зуба окремо. Вони абсолютно невидимі, не травмують ясен і не вимагають тривалого звикання. Виготовляються капи в спеціальних лабораторіях за допомогою комп'ютерних технологій. Для їх створення використовуються зліпки і фотографії особи. Кожна капа впливає на зуб таким чином, що він просувається в заданому напрямку. Коли зуб встановлюється на потрібному місці, капа утримує його в цьому положенні, а потім міняється на іншу модель, просуває зуб далі. Вирівнювання зубів із застосуванням цього методу триває від трьох до п'ятнадцяти місяців. За допомогою капп можна, поміщаючи в ковпачки спеціальний гель, і відбілювати зуби. Вони не вимагають постійного носіння - капи можна знімати протягом дня або надягати тільки ночами.
21/11/12
Ортодонтія — це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. 90% людей мають такі порушення, але більшість навіть не помічають їх. Лікар ортодонт займаються корекцією зубів у дітей та дорослих. Тому перший похід до ортодонта повинен відбутися у віці 5–6 років. З цього віку лікар-ортодонт може прослідкувати за правильним ростом щелеп і зубів і при необхідності відкоректувати його за допомогою трейнерів та інших апаратів. Причинами формування неправильного прикусу або нерівності зубів можуть бути захворювання хронічного характеру, погана генетична спадковість і природне старіння організму. Але криві зуби і неправильні прикус - це не вирок. Сучасна стоматологія допоможе відновити красиві зуби. Викривлення прикусу зубів не тільки змінює зовнішність людини, а й позбавляє його від таких виражених супутніх кривим зубам неприємностей, як часті головні болі, мігрені, труднощі при вживанні їжі та чищення зубів. Таким чином, знижується навантаження з системи травлення, яка страждає від поганого пережовування їжі. На щастя, в сучасній ортодонтії практично не існує вікових обмежень для досягнення відмінних результатів. Навіть в віці 40-50 років Ви можете отримати нову посмішку, або виправити положення лише одного, двох зубів.
21/11/12
Якщо Ви хочете мати гарні рівні зуби з правильним прикусом, але при цьому не хочете використовувати лікування брекетами, то відмінним варіантом для Вас можуть стати капи. Вони застосовуються в медицині вже не один десяток років і перевірені часом. Ортодонтичні зубні капи ідеально підходять для вирівнювання зубів. Вся справа в технології – вони розробляються індивідуально для кожного зуба. Особливо популярні прозорі капи, так як є абсолютно невидимі. З ними сожна посміхатись, розмовляти і ніхто їх не помітить. Ще одним плюсом є те, що капа для зубів ніяк не впливає на догляд за зубами і не пошкоджує ясна, навіть коли йде період адаптації до ортодонтичного апарату. Зацікавлені вирівнюванням неправильного прикусу за допомогою зубних капп? Звертайтеся до нас. Наші стоматологи детально розпишуть для Вас план лікування і виготовлять капу, точно під Вашу будову зубів. У підсумку процес ортодонтичного лікування буде максимально спрощений і комфортний для Вас.
21/11/12
Красиві, ідеально рівні і білі зуби - це, перш за все, невід'ємний елемент для привабливої посмішки. Це символ здоров'я та успіху. Це те, що викликає у нас захоплення і симпатію. Приємне враження від посмішки формується, в першу чергу, за рахунок кольору зубів. Але, на жаль, мати від природи білосніжні зуби дано далеко не всім. Естетична стоматологія -  це комплекс прогресивних методів стоматологічного лікування, що забезпечує білосніжну, красиву посмішку в будь-якому віці. Сучасна естетична стоматологія у своєму розпорядженні має великий набір методів, кількість яких все збільшується, щоб досягти прекрасного ефекту при самих різних неприємностях, що трапляються з вашими зубами - зміни кольору і форми, щілинах між зубами, потемнілих старих пломбах, відколах або розворотах зубів, і багатьох інших дефектах. Можливостями естетичної стоматології може скористатись кожен, кому не подобається його посмішка чи, навіть, один зуб. Завдяки сучасним методикам лікування можна досягати найвищих результатів у найскладніших ситуайціях. Естетична стоматологія -  це Ваш шанс змінити і себе, і своє життя на краще.
ВХІД