ЗДОРОВІ ЗУБИ, ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
Останні Новини
21/11/12
Ортодонт

Ортодонтія — це розділ стоматології, який займається виправленням і попередженням аномалій розташування зубів і порушень прикусу. 90% людей мають такі порушення, але більшість навіть не помічають їх. Лікар ортодонт займаються корекцією зубів у дітей та дорослих.
Тому перший похід до ортодонта повинен відбутися у віці 5–6 років. З цього віку лікар-ортодонт може прослідкувати за правильним ростом щелеп і зубів і при необхідності відкоректувати його за допомогою трейнерів та інших апаратів.

Причинами формування неправильного прикусу або нерівності зубів можуть бути захворювання хронічного характеру, погана генетична спадковість і природне старіння організму. Але криві зуби і неправильні прикус - це не вирок. Сучасна стоматологія допоможе відновити красиві зуби. Викривлення прикусу зубів не тільки змінює зовнішність людини, а й позбавляє його від таких виражених супутніх кривим зубам неприємностей, як часті головні болі, мігрені, труднощі при вживанні їжі та чищення зубів. Таким чином, знижується навантаження з системи травлення, яка страждає від поганого пережовування їжі.

На щастя, в сучасній ортодонтії практично не існує вікових обмежень для досягнення відмінних результатів. Навіть в віці 40-50 років Ви можете отримати нову посмішку, або виправити положення лише одного, двох зубів.

ВХІД