ЗДОРОВІ ЗУБИ, ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
Останні Новини
21/11/12
Вирівнювання зубів

Вирівнювання зубів і виправлення прикусу – справа поступова і не вирішується протягом одного візиту до стоматолога. Неправильне розміщення зубів – це не тільки вирівнювання зубів і виправлення прикусу – справа поступова і не вирішується протягом одного візиту до стоматолога. Неправильне розміщення зубів – це не тільки проблема естетичного характеру, але і постійні комплекси.

Вирівнювання зубів можна зробити і за допомогою прозорих капп. Це старший метод  виправлення прикусу, що застосовується в стоматології вже протягом трьох десятиліть. Капи розробляються для кожного зуба окремо. Вони абсолютно невидимі, не травмують ясен і не вимагають тривалого звикання. Виготовляються капи в спеціальних лабораторіях за допомогою комп'ютерних технологій. Для їх створення використовуються зліпки і фотографії особи.

Кожна капа впливає на зуб таким чином, що він просувається в заданому напрямку. Коли зуб встановлюється на потрібному місці, капа утримує його в цьому положенні, а потім міняється на іншу модель, просуває зуб далі. Вирівнювання зубів із застосуванням цього методу триває від трьох до п'ятнадцяти місяців. За допомогою капп можна, поміщаючи в ковпачки спеціальний гель, і відбілювати зуби. Вони не вимагають постійного носіння - капи можна знімати протягом дня або надягати тільки ночами.

ВХІД