ЗДОРОВІ ЗУБИ, ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
Що таке Splintline?

Останнім кроком в розвитку ортодонтичної стоматології є альтернативний метод її проведення при допомозі індивідуальних тонких та прозорих кап, які поступово виправляють недоліки зубного ряду:

  • зміщення зубів
  • деформації зубного ряду
  • усунення проміжків між зубами (треми, діастеми)
  • скупчення зубів
  • патологія прикусу

Цей метод використовується в ортодонтії, передпротезній підготовці і при лікуванні захворювань скронево-нижньощелепного суглобу.

Капи виготовляють з врахуванням індивідуальних особливостей патологічних змін в зубощелепній системі, що сприяє правильному відновленню функції та естетики. Основною відмінністю запропонованої методики є те, що всі етапи планування і виготовлення кап Splintline проводяться в спеціальному апараті (артикуляторі), який відтворює індивідуальні особливості прикусу і правильного функціонування зубощелепної системи. Це дає можливість діагностувати патологічні зміни зубощелепної системи та скласти індивідуальний план лікування для нормалізації її функції.

Враховуючи проведену діагностику прогнозується кінцевий результат лікування та орієнтовний термін його досягнення. Тривалість лікування залежить від важкості патологічних змін та індивідуальних особливостей зубощелепної системи.

ВХІД